Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
Paris, 17 Ekim 2010    Bugün Paris Motor Show kapılarını olumlu bir notla kapadı. Yaratıcılık ile konforu buluşturan fuar standı ile Citroën rezervasyonlarının sayısını üçe karladı ki bu da hem markanın hem de ürün gamının çekiciliğini yansıtıyor. Fuarın yıldızları olan yeni Citroën C4, Citroën DS4 ve DS3, ve Citroën C-Zero 1,2 milyondan fazla ziyaretçinin ilgisini çekti.

Rezervasyonlar 2008'dekinden üç kat fazla

Citroën, Paris Motor Show'da 2.700'den fazla rezervasyon aldı. Bu rakam 2008 yılındaki etkinlikte yaptırılan rezervasyonlardan üç kat daha fazla. Citroën araçları gerçek bir cazibeye sahip.

Rezervasyonların %25'i ürün gamına liderlik eden Citroën C4'e ait. Onu Citroën DS3 ve C3 takip ediyor. Toplam rezervasyon sayısının yarısından fazlası Marque'nin en yeni araçları için.

Bu sonuçlar Citroën'in aşağıdaki otomobillerle de devam edecek güçlü bir momentum kazanmış olduğuna işaret ediyor:
  • Paris Motor Show'da ilk lansmanı yapılan yeni Citroën C4. Marque'nin -halk tarafından alkışlanan, bu en yeni otomobili artık mağazalarda;
  • DS3 Racing'in yeni üye olarak katıldığı Citroën DS3 ailesi. DS araçları ürün hattına yeni katılan bu aile gerçek bir piyasa başarısı kazanmış durumda;
  • elektrikle çalışan bir şehir otomobili olan Citroën C-Zero. Bu model hem genel halktan (1.000'den fazla test sürüşü) hem de şirketlerden (halen 800'ün üzerinde firma siparişi) sıcak bir hoş geldinle karşılandı.

TR | ENG
Duyurular