Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
Citroën DS4, 2011'in ikinci yarısında DS ürün gamından piyasaya sürülecek. 2010 Paris Motor Fuarı'nda tanıtımı yapılan DS4 hem tutkulu bir otomobil hem de Marque'nin "Yaratıcı Teknoloji"'sinin bir kanıtı. Bu yeni model tarz, sürüş hissi, mimari ve kapsamlılık fikirlerini kökünden değiştiriyor. DS4 daha cazip bir görünümü ve sınırsız bir dinamizmi olan ve çok geniş bir dizi ihtiyaca zorlanmadan cevap verebilen, kelimenin tam anlamıyla "pek çok yeteneğe sahip" bir araç. 

Otomobilde dinamizme ilişkin yeni bir vizyon
Sürücüye odaklı sürücü bölümü ve çevre ile yepyeni bir ilişki sağlayan panoramik ön cam bu çığır açan sürüş deneyiminde anahtar öneme sahip etkenler.

Su götürmez kapsamlılık
DS4 tek başına varlığıyla bile doğal bir saygı uyandırıyor. Araç, en iyi kalite deriden mamul koltuklarından tutun da ön ve arka kılavuz ışıklarına ve krom detaylarına kadar, içten dışa uyumlu ve prestijli bir bütün oluşturacak şekilde tasarlanmış.

Benzersiz bir tarz
Gerçek bir tarz çalışmasının ürünü olan Citroën DS4 mevcut tasarım bileşenlerinin en çekici ve en arzu edilenlerini alıp onları yeni bir otomobil konsepti içerisinde uyarlıyor. Ürün gamına yeni katılan bu tasarım geçmişte muhalif görülen tarzları cesurca bünyesine katmış. DS4'ün Baş Stilisti Marc Pinson "stil fikirlerinin yeniden yorumlanması bize yeni imkanlar sundu, otomobil mobilitesi konusunda pratik ve şaşırtıcı çözümler sundu" diyor. 

Citroën DS4, arka kısmıyla tüm o seçkin doğasını gözler önüne seriyor. Hem kompakt hem güçlü bir görünüme sahip olan bu araç, tamponun alt kısmındaki krom kaplaması ve arka ışıkları vurgulayan ve yenilikçi bir bumerang etkisi ile hem gündüz hem de gece yanar halde olan yatay kılavuz ışıkları ile Marque'nin ayırt edici çizgileri tarafından vaat edilen prestiji sunuyor.
TR | ENG
Duyurular