Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
İki isim, CITROËN ve LACOSTE ortak bir vizyona sahiptir: meydan okumak, yaratıcılık ve en iyiye ulaşma.

CITROËN LACOSTE KONSEPTİ bu değerlerinin bir araya gelmesi ile oluşmuştur.

Bir hayat tarzının, aynı duruşun ve zihniyetin amblemi olan bu araç eğlence ve zevk dünyasına açık bir referansıdır. Aslında otomobilin basitleştirilmiş bir yaklaşımını, titizliği unutmadan vazgeçilmeze doğru ayrıcalıklı kılmakta ve de bu şekilde var oluşa dayanılmaz tazelik ve hafiflikle ulaşmayı sağlamaktadır.

Tipik olarak azimle LACOSTE kalan ve özünde CITROËN olan, modanın, sporun ve otomobil dünyasının merkezinde yer alan bu kavram, farklı dünyalara yönelmeye devam etmektedir.

Teknoloji onu aynı zamanda kavramsal ustalık ve ton hafifliği arasındaki bu bariz çelişkiyi vurgulayan dil oyununa katar. Aracın iç kısmında kullanılan teknoloji ona oyuncul bir tarz vermektedir ki bunun da renk hafifliğine ve de tasarım ustalığına aykırı olduğu kesindir. Aşırı görkemi ve yaşam dolu tarzı ile hem teknolojik hem de yenilikçi olan CITROËN LACOSTE KONSEPTİ, tüm yolcular için yolculuğu benzersiz bir deneyime dönüştürecek ve onlar için eşsiz duyusal bir macera olacaktır.

Aynı zamanda saf, yalın, rahat ve sofistike olan CITROËN LACOSTE KONSEPTİ, kimi zaman otomobil dünyasında ortalığı gittikçe kasıp kavuran diktaya son vermek isteyen bir aracın yani yarının aracının belirlenmesinde yeni bir adım atmaktadır. Bu araç bu şekilde CITROËN'in ana fikir olarak, özellikle değer katan bir stil ile olağanüstü, elde edilebilir, hisler konusunda erdemli ve hırslı modeller yaratmaya dayanan düşüncesini beslemektedir. 

GENİŞLETİLMİŞ DUYGULAR YAŞAMAK

Küçük arabalar hakkında ön yargıları ortadan kaldıran CITROËN LACOSTE KONSEPTİ, bundan başka yolların da olduğunu yüksek ve net şekilde ifade etmektedir.
Sadeliğinde şık, rahatlığında zarif olan bu araç ilk bakışta ... gözler önüne serer.......

TR | ENG
Duyurular