Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
Yeni CITROËN C4, en son NCAP puanlamalarında, 5 yıldızlık ortalama puan kazandı. Aslına bakarsanız, araç tüm kategorilerde 5 yıldız kazandı. Yardım sistemleri alanında kazandığı %97'lik puan ile Yeni CITROËN C4 en iyi sonucu kompakt sedan sınıfında elde etmiş oldu. Bu gereksinim ve beklentileri giderek artan müşterilerin gönüllerinin rahat olmasını sağlıyor.

Yeni CITROËN C4 standart olarak elektronik fren dağıtımı, acil durum fren yardımı, akıllı çekiş kontrolü ve ESP gibi sürüş yardım teknolojileri ile güçlendirilmiş dengeli bir yol tutuşa sahip. Yol tutuş performansının yanında, standart olarak bulunan 6 hava yastığı (sürücü, ön yolcu, yanlar ve perde) ile aracın pek çok avantajından biri de araç içi emniyet.

Yeni CITROËN C4 sadece yardım sistemleri alanında en yüksek puanı kazanmakla kalmıyor,  sürücülerin, yolcuların ve diğer yol kullanıcılarının gönüllerine su serpecek yenilikçi ve akılcı hizmetler de sunuyor. Örneğin:
  • Ultrasonlu kör nokta takip sistemi -piyasada bir eşi daha yok. Bu yeni özellik, dikiz aynasının köşesinde yer alan turuncu bir diyot aracılığı ile sürücüye kör noktada herhangi bir araç bulunup bulunmadığını bildiriyor.
  • Programlanabilir hız sabitleyici. Sürücü 5 farklı hız seviyesi ayarlayabilir ve yol boyunca hız limitleri değiştikçe, ayarlamış olduğu hızları kolayca bulup kullanabilir.
  • Yeni CITROËN eTouch hizmeti. Aracın entegre SIM kartı sayesinde, haftanın yedi günü, günün 24 saati kullanılabilen iki farklı ücretsiz hizmet olan acil durum aramaları ve yerel dilde yardım (ülkeye bağlı olarak değişebilir) gibi araç üzerinde kullanılabilecek bir dizi hizmet de bulunuyor. Herhangi bir kaza olması ya da sürücünün herhangi bir kazaya şahit olması durumlarında bu hizmetler aracın konumunu kesin olarak tespit ediyor ve böylece acil durum birimlerinin olaya derhal müdahale etmesi sağlanmış oluyor.

TR | ENG
Duyurular