Yeni Citroen DS3 test sürüşü için lütfen online randevu bölümümüzü kullanarak rezervasyon yaptırınız.
Asel Grup Size Benzeri Görülmemiş Bir Otomobil Çeşitliliği Sunuyor

Merkez binası Kuzey Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’da konuşlandırılmış olan ASEL Grup, Citroën araçlarının, yedek parça ve aksesuarlarının Kuzey Kıbrıs’taki tek ithalatçısı ve dağıtımcısıdır. 1977’de kurulmuş olup özellikle mühendislik, inşaat, ithalat, satış ve pazarlamada uzman olan ASEL Grup, Kuzey Kıbrıs’taki en büyük mühendislik grubu olarak kabul edilmektedir.

ASEL, Kuzey Kıbrıs’ın en kalabalık şehirlerinde kurulmuş 4 şubesi ile de müşterisine anında ve satış sonrasında başarı ile hizmet verebilmektedir. ASEL için müşteri memnuniyeti herşeyin üzerinde gelmektedir ve tüm hizmet alanlarında müşteri ilişkilerine büyük önem verilmektedir. Buna parallel olarak, grup içerisinde sadece satış sonrası ve diğer servislerle ilgilenen bir şirket de bulunmaktadır.

Citroën şimdi daha da ilerisi için çalışmaktadır. Geleceğin otomobillerini ve değişen global hayat tarzlarına yakışan yenı konseptler yaratmak için tüm kapasitesini kullanmaktadır. Berlingo, C4, Xsara Picasso, C5, C6, C8 ve C3 ile Kuzey Kıbrıs Citroën, müşterilerine gelişmiş ve yeni bir çeşitlilik sunmaktadır. Komfor ve güvenlikte sınıf atlatan standartlarla, araçlarda teknoloji, güvenlik ve kullanım alanı ihityaçlarını da gözönüne alarak, tüm bu ihtiyaçları tatmin edecek çözümler sunmakta ve daha da iyisi için çalışmaktadır.
TR | ENG
Duyurular